Yeni Nesil Canlı Video Konferans Modülü

Uzaktan eğitim ve dijital toplantıların yeni çağına adım atın.

Güçlü Server

Toplantılarınız bir daha kesilmesin, uzaktan eğitiminiz akıcı bir şekilde devam etsin istiyorsanız CVK modülümüz güçlü serverları ile yanınızda!

Anket ve Analiz

Toplantılarınızda katılımcılara sorular yöneltmek ve öğrencilerinizi anlık test etmek istiyorsanız anket ve analiz modülümüz tam size göre!

Sanal Akıllı Tahta

Pek çok özelliği bir arada bulunduran akıllı tahtalarımızda sunumlarınızı PDF ve çizimlerle destekleyerek, toplantı kalitenizi yükseltin!

Uniteroom CVK Modülünün Eşsiz Ayrıcalıkları

 • Ders / Toplantı Kaydı

  Asenkron ders işleme ve çalışma için toplantılarınızı veya derslerinizi kaydederek sisteme yükleyebilir, öğrencileriniz için erişime açabilirsiniz.

 • Filigran

  Uniteroom'un filigran özelliği sayesinde; yazılı kaynaklarınızı koruma altına alabilir, bilgi hırsızlığını önleyebilirsiniz.

service
 • Yoklama Modülü

  Kolay listeleme özelliğimizle; katılımcılarınızı kontrol altında tutabilir, soru sorup söz verebilir ve yoklama yapabilirsiniz.

 • Sohbet Modülü

  Sistemimizde yer alan gelişmiş sohbet modülü ile katılımcılarınızla iletişim halinde olarak eğitiminizi interaktif hale getirebilirsiniz.

 • Dosya / Sunum Modülü

  Görsel destekli işlenen dersler için PowerPoint sunumları, PDF dosyaları gibi pek çok formatı sistemimiz üzerinden açabilir, derslerinizi verimli hale getirebilirsiniz.

Uniteroom ile Anket ve Analiz Yapmak Çok Kolay!

Anket ve analiz modülümüz ile öğrencilerinizin dersten kopmasını engelleyin!

Scale Your Team Quickly
Scale Your Team Quickly
Scale Your Team Quickly
Scale Your Team Quickly

Kolayca Anket Oluşturun

Kullanıcı dostu arayüz sayesinde, öğretmenler kolayca ders hakkında anketler ve mini quizler oluşturabiliyor. Öğrencilerin derse odaklanmasını sağlayan bu anketler, istenilen kişinin ekranına gönderebiliyor.

İstediğiniz Zaman Yapın

Oluşturulan anketler, dersin herhangi bir bölümünde öğrencinin karşısına çıkarılabiliyor. Ardından, sizler tarafından belirlenen süre sonucunda tüm öğrencilerin sonuçları otomatik olarak hesaplanıyor.

Anında Geri Dönüş Alın

Otomatik olarak hesaplanan sonuçlar, sistemimiz tarafından detaylı bir şekilde rapor haline getiriliyor. Kolay listeleme ve detaylı raporlar sayesinde, öğretmenlerin değerlendirme yapması bir hayli kolaylaşıyor.

Öğrencilere Sonuçları İletin

Sistemimiz, değerlendirme sonuçlarını hem öğretmenlere hem de öğrencilere gönderiyor. Bu sayede öğrenciler, anket sonucunda hangi sırada olduğunu görebiliyor ve eksiklerinin nerede olduğunu daha iyi kavrayabiliyor.

Haber Bültenimize Abone Olun

Uniteroom'un yeniliklerinden ve önemli değişikliklerinden ilk siz haberdar olun.