Uniteroom, Dershane ve Özel Kurs
Merkezlerinin de Yanında

Sistemimizin dershaneniz ve kurs merkezinize ne gibi faydalar sağlayacağını öğrenmeye hazır mısınız?

Direct Access

Tasarruf

Uniteroom, yapacağınız toplantılar ve etkinlikler için büyük salonlara fazlaca kaynak harcamanızı engelliyor. Sistemimiz sayesinde kolayca büyük buluşmalar düzenleyebilir ve kurumunuzun büyümesi için harcamalarınızı kısabilirsiniz.

Push Notification

Kesintisiz İletişim

Öğrencilerinizin her daim sorduğu sorulara cevap bulabildiği ve geriye dönük tekrarları yapabildiği özel Uniteroom platformu sayesinde, kesintisiz görüşmenin kapıları açılıyor. Sosyal ağımız sayesinde tüm öğrencilerinizin gelişimlerini tek merkezden takip edebilirsiniz.

Mobile Capability

Çapraz Platform

Uniteroom, sahip olduğu bütün özellikleri çapraz platformlara da taşıyarak eğitimin her yerde ve her şekilde mevcut olabilmesini sağlıyor. Kurs merkezleriniz ve dershanenizden verdiğiniz eğitimlere, öğrencileriniz bilgisayarlarından ve telefonlarından kolayca ulaşabilecekler.

Shape Image

Dershane ve Kurslarda Yeni Bir Eğitim Çağı Başlıyor

Uniteroom olarak, dershane ve özel kurslarda da online eğitimin kapılarını aralıyoruz. Tüm modüllerimizle birlikte verdiğimiz hizmetleri bu özel kurumlarına göre tasarlayarak, dijital eğitimin temellerini atıyoruz. Uniteroom ile dershaneniz ve kurslarınızda dilediğiniz deneme sınavlarını gerçekleştirebilir, sınıflarınız belirleyebilir, öğrencilerinizi takip edebilir ve kolayca ders yapabilirsiniz.

Öğretmen Kullanıcı Videoları

Daha detaylı bilgi ve deneyim için videolarımızı inceleyin.

Videolar
Creative Ideas

Öğrenci Kullanıcı Videoları

Daha detaylı bilgi ve deneyim için videolarımızı inceleyin.

Videolar
Marketing Toolbox