Shape Image

Şirketinizi Uniteroom ile Modernleştirin

Şirketler ve firmalar için oldukça önemli olan toplantılar ve seminerler, Uniteroom ile çok daha kolay ve kullanışlı hale geliyor. 1000+ kişi katılımcıya ulaşan seminerler, özel toplantılar, hızlı haberleşme ve planlamalarla işlerinizin iki kat hızlandığını hissedeceksiniz. Ekibinizi kolayca kontrol edebilecek, projelerinizde çok daha verimli ve planlı bir şekilde ilerleyebileceksiniz. Sizler de birbirinden özel modülleriyle hemen Uniteroom’un şirket panelini keşfedin!

Modüllerimiz

  • Webinar
  • Haberleşme
  • Filigran
  • Anket ve Analiz
Direct Access

Kalabalık Toplantılar

Uniteroom’un eşsiz modülleri sayesinde şirketinizde düzenleyeceğiniz özel ve kalabalık toplantıları hızlı sistemimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kolay ve pratik toplantı sistemlerimiz sayesinde önemli görüşmeleri anında halledebilirsiniz.

Push Notification

Analizler ve Anketler

Şirketinizde atacağınız adımlar hakkında çalışanlarınızın fikirlerini de almak istiyorsanız, Uniteroom’un özel arayüzünde duyurular yapabilir, anketler açabilirsiniz. Bunun dışında çalışanlarınızı teker teker analiz edebilir ve iş verimliliklerini net bir şekilde görebilirsiniz.

Mobile Capability

Özelleştirilmiş Arayüz

Şirketinizin marka kimliğine göre özelleştirilmiş arayüz ile prestijinizi arttırabilir ve sistemimizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Marka renkleriniz, logonuz, çalışanlarınız ve daha pek çok detay ile tamamen şirketinize özel bir sistem kurgulayabilirsiniz.

Şirket Yöneticisi Kullanıcı Videoları

Yönetim paneli ve arayüzünü tanıtan ve tüm özellikleri detaylı bir şekilde öğreten özel videolarımızla şirketinizi Uniteroom’a entegre edin!

Videolar
Creative Ideas

Şirket Personeli Kullanıcı Videoları

Şirket personeli arayüzünü tanıtan ve tüm modülleri tek tek açıklayan videolarımızla Uniteroom’u hemen kullanmaya başlayın!

Videolar
Marketing Toolbox