Shape Image

Uniteroom ile Kolayca Özel Ders Verin

Özel ders veren öğretmenler için tasarlanan Uniteroom modülleri ile artık tamamen dijital bir şekilde eğitime devam edebilirsiniz. Ulaşımda saatlerinizi harcamadan, kendinize özel bir yer açmadan, sadece eğitime odaklanmış bir şekilde özel ders vermeye hazır olun. Uniteroom’un kolay ve eğitime odaklanmış özellikleriyle artık tamamen kişiselleştirilmiş bir özel ders planı yaratmanızın vakti geldi.

Özel Ders Modüllerimiz

  • Akıllı Tahta
  • LMS
  • Filigran
  • Raporlama
  • Sınav / Quiz
Direct Access

Kullanım Kolaylığı

Uniteroom’un özel ders öğretmenleri için hazırladığı paketler ile birlikte kolayca tüm eğitimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sade arayüzümüz ve kolay özelliklerimizle birlikte yüz yüze kalitesinde seanslar vermek artık çok basit!

Push Notification

Eşsiz Modüller

Eğitim için tasarlanan modüllerimiz, özel derslerinizin çok daha verimli ve aktif geçmesine olanak tanıyor. Kişi sayısına göre ayarlayabileceğiniz gruplar, sınavlar, ödevler ve analiz araçları ile özel dersin yeni çağı başlıyor!

Mobile Capability

Yer ve Zaman Tasarrufu

Bire bir toplantılar, istediğiniz zaman açabileceğiniz dersler, günün her saati düzenleyebileceğiniz duyurular ve ödevlendirmelerle Uniteroom istediğiniz zaman istediğiniz yerden özel ders verebilmenize olanak tanıyor.

Öğretmen Kullanıcı Videoları

Daha detaylı bilgi ve deneyim için videolarımızı inceleyin.

Videolar
Creative Ideas

Öğrenci Kullanıcı Videoları

Daha detaylı bilgi ve deneyim için videolarımızı inceleyin.

Videolar
Marketing Toolbox