Raporlama ve Analiz
Modülü

Öğrencilerinize ait güvenilir raporlar ve analizler ile başarının kapısını açın.

Analiz

Analiz modülümüz, öğrencilerinizin ve toplantılarınıza katılım gösterenlerin, sınavlarda ve diğer değerlendirmelerde elde ettiği başarıları görmesine yardımcı oluyor. Analiz modülünün sağladığı bu kolay takip imkanı sayesinde herkes kendisini en iyi şekilde tanıyabilecek.

Raporlama

Öğretmen arayüzündeki raporlama modülü sayesinde, öğrencilerinizin sınavlardaki başarı seviyesini güvenilir ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Uniteroom sayesinde uzun süren kontrol süreçlerine bir dur diyecek ve otomasyon sistemlerimizin verimli özelliklerini kullanabileceksiniz.

Gelişim Takibi

Uniteroom eğitim süresince, öğrencilerinizin sınavlarda aldığı sonuçların karşılaştırıldığı ve eksiklerinin ön plana çıkarıldığı raporlar oluşturuyor. Bu sayede öğrenciler gelişimlerini daha yakından takip edebilecek, eksik kısımlarına odaklanabilecek ve verimli bir şekilde çalışabilecekler.

Raporlama ve Analiz Modülü ile Kontrollü Eğitime Merhaba Deyin

  • Duyurular

    Öğrencileri anında gelişmelerden haberdar edebileceğiniz duyuru kısmı ile aldığınız kararları anında karşı tarafa iletebilirsiniz.

  • Grafik ve İstatistik

    Uniteroom’un sunduğu özel grafikler ve istatistikler ile öğrenciler, gelişimlerini somut verilere dayandırabiliyorlar. Bu sayede sizler de öğrencilerinizin daha mantıklı kararlar vermesini, derslerinde ve kariyerlerinde daha etkili bir konuma gelmelerini sağlayabilirsiniz.

  • Notlandırma

    Öğrencilerinizin çok daha kolay notlandırılabilmesini ve analiz edilebilmesini sağlayan sistemimiz, raporlama ve analiz modülümüz ile geliyor. Sınavları anında kontrol ederek eğitiminize kesintisiz bir şekilde devam edebilir, oluşabilecek karışıklıkları ortadan kaldırabilirsiniz.

service

Haber Bültenimize Abone Olun

Uniteroom'un yeniliklerinden ve önemli değişikliklerinden ilk siz haberdar olun.