Yeni Nesil
Sınav / Quiz Sistemi

Öğrencilerinizi en iyi şekilde test edebilmek ve isabetli bir şekilde ölçme değerlendirme yapabilmek sizin ellerinizde!

Farklı Sınav Seçenekleri

Çoktan seçmeli, açık uçlu, boşluk doldurma ve quiz gibi pek çok farklı opsiyon, Uniteroom’un sınav modülünde sizleri bekliyor.

Güvenilir Kontrol Sistemi

Uzaktan eğitim platformları içerisindeki en güvenilir gözetmen sistemimiz sayesinde, öğrencileriniz sınavlara etik kurallar çerçevesinde girecek.

İsabetli Sonuç Raporları

Öğretmenlerin belirleyeceği puanlamalar ve kriterlere göre ayarlanabilen rapor sistemimiz, en kısa süre içerisinde sınav sonuçlarını önünüze getiriyor.

Online Sınavlarınızı Kusursuz Hale Getirin!

Uniteroom’un yeni nesil teknolojisi sayesinde, dijital ortamlarda yüz yüze sınav kalitesini hissedeceksiniz.

 • Kolay Hazırlanabilir Sınavlar

  Sınav/Quiz modülümüz, sınavları oldukça kolay bir biçimde hazırlamanızı sağlıyor. Böylece dilediğiniz sınav türünü kolaylıkla online ortama entegre edebiliyorsunuz.

 • Yükselen Eğitim Kalitesi

  Online derslerde ve eğitim sürecinde öğrencilerin rehavete kapılmasını Sınav/Quiz modülümüzle engelleyin. Tamamen güvenilir ve etik sınavlarla onları en iyi şekilde geleceğe hazırlayın.

service
 • Sade ve Kolay Arayüz

  Öğretmenler, özel olarak geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde sınavları kolayca hazırlayabilecek ve sorunsuz bir biçimde sisteme yükleyebilecek.

 • Gözetmen Özelliği

  Uzaktan eğitim sistemleri içerisindeki en güvenilir gözetmen sistemlerimiz sayesinde öğrencileriniz sınavlara etik kuralları çerçevesinde girecek.

 • Hızlı Sonuçlar

  Sistemimiz, belirttiğiniz kıstaslarda değerlendirme yaparak sonuçları sizin için açıklayacak ve eğitim süreci çok daha sistemli bir hale gelecek.

Sınav/Quiz Modülü Nasıl Kullanılır?

Binlerce kişiyi aynı anda çeşitli sınavlarla test etmek ister misiniz? Haydi gelin Sınav/Quiz modülümüzün nasıl çalıştığına bir göz atalım.

Scale Your Team Quickly
Scale Your Team Quickly
Scale Your Team Quickly

Sınav Grubunuzu Oluşturun

Belirlediğiniz quiz veya sınavın hangi öğrenciler için geçerli olacağına karar verin. İsterseniz öğrencilerinizi sınıflara göre ayırabilir isterseniz de karışık bir şekilde gruplar oluşturarak birden fazla sınav yaratabilirsiniz.

Sınavınızı Özelleştirin

Sınavın hangi tarihte başlayıp biteceğiniz, soru sayısını ve puanlandırma sistemini belirleyin. Böylece tamamen istediğiniz özelliklerde bir sınav yaratabilir, yüz yüze eğitim kalitesini yakalayabilirsiniz.

Sorularınızı Hazırlayın

Sınavınızın tüm özelliklerini belirledikten sonra, sorularınızı hazırlamaya başlayın. Çoktan seçmeli, açık uçlu veya boşluk doldurma gibi opsiyonlardan istediğinizi seçebilir, tamamen kendinize özel bir sınav yaratabilirsiniz.

Haber Bültenimize Abone Olun

Uniteroom'un yeniliklerinden ve önemli değişikliklerinden ilk siz haberdar olun.