Shape Image

Yeni Nesil Eğitimi, Uniteroom Sayesinde Keşfedin

Son dönemde yaygınlaşmaya başlayan hibrit ve uzaktan eğitim modellerini en iyi şekilde uygulamak ister misiniz? Üniversitelere ve eğitim kurumlarına büyük kolaylıklar sağlayan Uniteroom sayesinde artık uzaktan eğitimi başarılı bir şekilde devam ettirebileceksiniz! Öğretmenleriniz için hazırladığınız programlar sayesinde öğretim görevlileriniz rahat ederken öğrencileriniz de bu sistemin kolaylıklarını çok sevecek. Notlar, değerlendirmeler, duyurular, ödevler, canlı dersler, sınavlar, videolar ve toplantılar ile Uniteroom yüz yüze kalitesinde bir uzaktan eğitimin garantisini veriyor.

Üniversitelerimiz için sunduğumuz modüller:

  • Canlı Video Konferans
  • Sınav / Quiz
  • Anket ve Analiz
  • Raporlama
  • Haberleşme
  • LMS
Direct Access

Özel Arayüzler

Öğretmenler ve öğrenciler için özel olarak tasarlanmış arayüzler ile uzaktan eğitiminizin hızını arttırın. Her ders için ayrılmış sınıflar, kolayca bölünmüş öğrenci grupları, belirlenmiş ders programları ve daha birçok yenilik kolay arayüzümüzde sizleri bekliyor.

Push Notification

Kullanışlı Özellikler

Derslerimizin işlendiği sırada kullanabileceğiniz özel hizmetler sayesinde artık yüz yüze kalitesinde dersler verebileceksiniz. Akıllı tahta, dosya paylaşma, sunu görüntüleme, interaktif konuşma, özel chat sistemi ve daha birçok ayrıcalık Uniteroom’da!

Mobile Capability

Hızlı Sınav ve Değerlendirmeler

Sınav konusunda, online eğitimin test edebilme gücünü sorgulayan üniversiteleri, Uniteroom’un yeni sınav/quiz modülünü denemeye davet ediyoruz. Etik olarak sınavların gerçekleşebilmesi için hazırladığımız sistemde kolay sonuç çıkarma, birçok sınav modeli ve güvenilir sistem sizleri oldukça memnun edecek.

Öğretmen Kullanıcı Videoları

Daha detaylı bilgi ve deneyim için videolarımızı inceleyin.

Videolar
Creative Ideas

Öğrenci Kullanıcı Videoları

Daha detaylı bilgi ve deneyim için videolarımızı inceleyin.

Videolar
Marketing Toolbox